Obklad APE All White Step Gris 30x90 Rect.
Code: 13463Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR BATHROOMS |
|---|---|
| Weight: | 18.64 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 12 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | APE All White |
| Dimension: | 30 x 90 |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A027352/N52 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |