Obklad Ape Altea Edge Stick Grey 1,5x30
Code: 25695Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 9.77 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 15 mm |
| Series: | APE Altea |
| Dimension: | 1.5 x 30 x 0.7 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Listela, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A032172/K18 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |