Obklad Ape Ama Avorio Decor Set(2) 40x120 Matt. Rett. (A039808)
Code: 233673Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 7.68 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 11.8 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 400 mm |
| Series: | APE Ama |
| Dimension: | 40 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 2 ks |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A039808 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |