Obklad APE Arka Forma Golden 5,8X11,6 Luc. (A045116)
Code: 233841Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 20.34 kg |
| Color: | Zlatá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10.3 mm |
| Length: | 116 mm |
| Width: | 58 mm |
| Series: | APE Arka |
| Dimension: | 5.8 x 11.6 x 1.03 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A045116 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |