Obklad APE Bellagio Majestic Mandorla Decor 60X120 Rett.
Code: 180769Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR BATHROOMS |
|---|---|
| Weight: | 13.52 kg |
| Color: | Béžová, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7.1 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | APE Bellagio |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 2,16 m² |
| Aesthetic appearance: | Dekor |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A042716 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |