Obklad APE Bellagio Zocalo Sorico Blu 10x60
Code: 181605Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR BATHROOMS |
|---|---|
| Weight: | 0.93 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10.1 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | APE Bellagio |
| Dimension: | 10 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | 3D efekt |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A043887 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |