Obklad APE Burlington Decor Durham I Ivory 30x90 Rett.
Code: 34418Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 17.73 kg |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.7 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | APE Burlington |
| Dimension: | 30 x 90 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,35 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A037877 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |