Obklad APE Caprice Impulse White Rett. 60x120
Code: 188479Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DECORATIVE WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.95 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.2 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | APE Caprice |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Dekor |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A042732 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |