Obklad APE Chic Decor III Cream 31,6x90 Rett.
Code: 29963Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 5.79 kg |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10.8 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 316 mm |
| Series: | APE Chic |
| Dimension: | 31.6 x 90 x 1.08 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 4 ks |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A031898 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |