Obklad APE Click Zeep Dakar 40x120 Rect.
Code: 9250-2Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | UNCATEGORIZED WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.17 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 11 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 400 mm |
| Series: | APE Click |
| Dimension: | 40 x 120 |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Vzory |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A032231/R32 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |