Obklad Ape Contemporary Mineralgrey Matt 15x15
Code: 25870Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR BATHROOMS |
|---|---|
| Weight: | 19.88 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.6 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | APE Contemporary |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A036711/R59 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |