Obklad APE Crayon Decor Vergel 31,6x90 (set)
Code: 15176Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 5 kg |
| Color: | Zelená, Multicolor |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 12.9 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 316 mm |
| Series: | APE Crayon |
| Dimension: | 31.6 x 90 x 1.29 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 4 ks |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Extravagantní, Dekor, Květinové motivy |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A034552/K78 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |