Obklad APE Curazao White 10x20 Mix
Code: 27484Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | HEXAGONS FOR WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.42 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | APE Curazao |
| Dimension: | 10 x 20 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Dekor, Extravagantní, Květinové motivy, Zvířecí motivy |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | Yes |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |