Obklad APE Fables Zocalo Beige 15,8x30 Matt.
Code: 206798Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | APE FABLES RETRO WALL TILE |
|---|---|
| Weight: | 0.85 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 14.6 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 158 mm |
| Series: | APE Fables |
| Dimension: | 15.8 x 30 x 1.46 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 15 ks |
| Aesthetic appearance: | Extravagantní, Luxusní zboží |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A043847 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |