Obklad APE Fado Grey 6,5x39.6
Code: 34271Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 15.06 kg |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8.7 mm |
| Length: | 396 mm |
| Width: | 65 mm |
| Series: | APE Fado |
| Dimension: | 6.5 x 39.6 x 0.87 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,03 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A037539 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |