Obklad APE Frame Turquesa 12,5x15
Code: 34713Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 12.58 kg |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 125 mm |
| Series: | APE Frame |
| Dimension: | 12.5 x 15 x 0.85 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,413996 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A038431 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |