Obklad Ape Genuine Amber 6,5x20
Code: 87733Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.5 kg |
| Color: | Hnědá, Oranžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8.1 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 65 mm |
| Series: | Ape Genuine |
| Dimension: | 6.5 x 20 x 0.81 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro, Dekor |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A041657 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |