Obklad Ape Genuine Capella Emerald 6,5x20
Code: 87747Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.62 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9.7 mm |
| Length: | 100 mm |
| Width: | 65 mm |
| Series: | Ape Genuine |
| Dimension: | 6.5 x 10 x 0.97 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,45 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro, Dekor |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A041668 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |