Obklad Ape Genuine Mimosa Zafire 10X10
Code: 87749Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.72 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8.3 mm |
| Length: | 100 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | Ape Genuine |
| Dimension: | 10 x 10 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro, Dekor |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A041649 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |