Obklad APE Koen Zaiku Caramello 80x80 Matt Rett.
Code: 33968Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 22.06 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.2 mm |
| Length: | 800 mm |
| Width: | 800 mm |
| Series: | APE Koen |
| Dimension: | 80 x 80 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,28 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A036522 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |