Obklad APE Limestone Cream 25x75
Code: 34393Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 15.89 kg |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.8 mm |
| Length: | 750 mm |
| Width: | 250 mm |
| Series: | APE Limestone |
| Dimension: | 25 x 75 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,31 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A037836 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |