Obklad APE Loft Gris 10x30
Code: 8691Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 13.97 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | APE Loft |
| Dimension: | 10 x 30 |
| Face: | Diamante (Zkosené hrany), Obdélník |
| Packaging: | 1,02 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla, Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A016090/J02 |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |