Obklad Ape Magnetism Green 6,3x25
Code: 87694Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 12.66 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7.2 mm |
| Length: | 250 mm |
| Width: | 63 mm |
| Series: | Ape Magnetism |
| Dimension: | 6.3 x 25 x 0.72 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,47 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla, Kámen, Skladba |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A040628 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |