Obklad APE Mediterranean Straw 7,5x30 (1. jakost)
Code: 11423Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 14.2 kg |
| Color: | Žlutá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | APE Mediterranean |
| Dimension: | 7.5 x 30 x 0.85 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A021918 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |