Obklad APE Memories Kisses Acqua 12x13,8
Code: 33788Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 12.91 kg |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 7.8 mm |
| Length: | 138 mm |
| Width: | 120 mm |
| Series: | APE Memories |
| Dimension: | 12 x 13 |
| Face: | Hexagon (Šestihran), Obdélník |
| Packaging: | 0,480004 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A036131 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |