Obklad APE Memories Mist 6,5x13
Code: 33797Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 14.87 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9.1 mm |
| Length: | 130 mm |
| Width: | 65 mm |
| Series: | APE Memories |
| Dimension: | 6.5 x 13 x 0.91 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,4056 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A036145 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |