Obklad APE Metro Zocalo Crema 15x20
Code: 24617Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 9.86 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 11 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | APE Metro |
| Dimension: | 15 x 20 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Cihla, Jednobarevné, Retro |
| Use: | Obklad, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A016705/K26 |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |