Obklad APE Orsay Anouk Bianco 20x60
Code: 34065Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 14.91 kg |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | APE Orsay |
| Dimension: | 20 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,2 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A036835 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |