Obklad APE Reality River 7,5x30
Code: 33877Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 14.63 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 7.9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | APE Reality |
| Dimension: | 7.5 x 30 x 0.79 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A036313 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |