Obklad APE Roxy Roxy Bone 10x40
Code: 34820Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 14.63 kg |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.6 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | APE Roxy |
| Dimension: | 10 x 40 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A038678 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |