Obklad APE Silk Oh Yeah White 40x120 Rect.
Code: 11776Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | UNCATEGORIZED WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.56 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 11 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 400 mm |
| Series: | APE Silk |
| Dimension: | 40 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Luxusní zboží |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A027309/P98 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |