Obklad Ape Sintra Ice White 12,4x12,4
Code: 87414Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 15.87 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10.3 mm |
| Length: | 124 mm |
| Width: | 124 mm |
| Series: | Ape Sintra |
| Dimension: | 12.4 x 12.4 x 1.03 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,492 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A041012 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |