Obklad APE Souk Blue 13x13
Code: 15951Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 16.53 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 130 mm |
| Width: | 130 mm |
| Series: | APE Souk |
| Dimension: | 13 x 13 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,51 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A033504/P04 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |