Obklad APE Souk Kasbah Mix Ocre 13x13
Code: 15954Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 16.53 kg |
| Color: | Béžová, Oranžová, Žlutá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8.4 mm |
| Length: | 130 mm |
| Width: | 130 mm |
| Series: | APE Souk |
| Dimension: | 13 x 13 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,51 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A033508 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |