Obklad APE Statuary Decor Shine 25x75
Code: 33958Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 18.13 kg |
| Surface: | Lesklý |
| Length: | 750 mm |
| Width: | 250 mm |
| Series: | APE Statuary |
| Dimension: | 25 x 75 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,125 ks |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A036486 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |