Obklad APE Statuary Pompeya 25x75 Matt
Code: 26876-2Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 14.9 kg |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 750 mm |
| Width: | 250 mm |
| Series: | APE Statuary |
| Dimension: | 25 x 75 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,31 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A035926 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |