Obklad APE Switch Off Victorian Green 4,3x24,3 Matt.
Code: 15991Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 14.18 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 243 mm |
| Width: | 43 mm |
| Series: | Ape Switch |
| Dimension: | 4.3 x 24.3 x 0.8 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,22 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A035589/R80 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |