Obklad APE Switch Power Blue Gloss 6,2x12,5
Code: 33927Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 14.31 kg |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 125 mm |
| Width: | 62 mm |
| Series: | Ape Switch |
| Dimension: | 6.2 x 12.5 x 0.7 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,453125 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A036394 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |