Obklad APE This Is Aniko White Mix 20x50
Code: 24577Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 15.19 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7.7 mm |
| Length: | 500 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | APE This is |
| Dimension: | 20 x 50 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,4 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A027624 |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |