Obklad APE This is Decor Circus I White 20X50
Code: 8439Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR BATHROOMS |
|---|---|
| Weight: | 15.5 kg |
| Color: | Šedá, Modrá, Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 500 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | APE This is |
| Dimension: | 20 x 50 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Vzory |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A027457/K12 |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |