Obklad APE Three-D Grey 5x20
Code: 34213Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 15.57 kg |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10.9 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 50 mm |
| Series: | APE Three-D |
| Dimension: | 5 x 20 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,6 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A037243 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |