Obklad APE Tonality Champagne 60x120 Pol. Rett.
Code: 34729Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | UNCATEGORIZED WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.59 kg |
| Color: | Šedá, Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9.1 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | APE Tonality |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A038470 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |