Obklad APE Tonality Malla Tear Rouge Mix 37,3x24,5 Rett.
Code: 34800Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 2.7 kg |
| Color: | Červená, Cihlová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9.1 mm |
| Length: | 245 mm |
| Width: | 373 mm |
| Series: | APE Tonality |
| Dimension: | 37.3 x 24.5 x 0.91 |
| Face: | Jiný |
| Packaging: | 5 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Luxusní zboží, Skladba |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A038614 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |