Obklad APE Tonality Moldura Turquoise 2x60 Matt Rett.
Code: 34790Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 0.38 kg |
| Color: | Tyrkysová, Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 12.8 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 20 mm |
| Series: | APE Tonality |
| Dimension: | 2 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 20 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Jiné, Listela, Obklad, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A038598 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |