Obklad Ascot Ascot Deep Wood Battiscopa Iroko 6x120 Nat. Rett. (02ADWB60)
Code: 215008Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 60 mm |
| Series: | Ascot Deep Wood |
| Dimension: | 6 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 6 ks |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 02ADWB60 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |