Obklad Ascot Ascot Deep Wood Chevron T12 Mix 30x25 Nat. (02ADWMCH20)
Code: 215004Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.39 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 250 mm |
| Width: | 248 mm |
| Series: | Ascot Deep Wood |
| Dimension: | 24.8 x 25 x 0.9 |
| Face: | Jiný |
| Packaging: | 4 ks |
| Aesthetic appearance: | Dřevo, Mozaika |
| Use: | Dekor, Mozaika |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 02ADWMCH20 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |