Obklad Ascot Brickwall Greige 10x50,2 Matt.
Code: 27079Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 15.74 kg |
| Color: | Šedá, Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 502 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | Ascot Brickwall |
| Dimension: | 10 x 50 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,004 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | BW1024 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |