Obklad Ascot Pigmenta Mud MOSAICO BACCHETTE 3D 28,8x120 Mat. (02PIGMB60)
Code: 214851Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MOSAICS - WALL TILES FOR BATHROOMS IN RETRO STYLE |
|---|---|
| Weight: | 6.67 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 288 mm |
| Series: | Ascot Pigmenta |
| Dimension: | 28.8 x 120 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 3 ks |
| Aesthetic appearance: | Mozaika |
| Use: | Mozaika |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI4, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 02PIGMB60 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |