Obklad Ascot Signature Stone Battiscopa Beige 7x90 Rett. (02DSSB92R)
Code: 215117Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 897 mm |
| Width: | 70 mm |
| Series: | Ascot Signature Stone |
| Dimension: | 7 x 89 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 6 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Use: | Obklad, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 02DSSB92R |