Obklad Ascot Signature Stone Battiscopa Grey 9x60 Rett. (02DSSB64R)
Code: 215120Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 597 mm |
| Width: | 90 mm |
| Series: | Ascot Signature Stone |
| Dimension: | 9 x 59 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 12 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Use: | Obklad, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 02DSSB64R |